Misyonumuz ve değerlerimizMEHMET ESDEGEL Rulman Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. sektöründe 30 yıllık deneyim, bilgi ve birikimiyle müşterilerinin her türlü beklenti ve taleplerini karşılayan Türkiye’nin önde gelen rulman ithalat ve dağıtıcı firması olarak 2019 yılında kurulmuştur.
Günümüzde sadece ürün satmanın yeterli olmadığının bilinci içinde olup farklılaşmak için yeniliklerin de öncüsü olmak zorundayız. İş ortaklarımızın ihtiyaç ve görüşlerinden beslenerek yenilikçi fikirlerimizle fark yaratmaya çalışıyor, sektörümüzde hizmet ve çözümlerimizle müşterimizin hayatlarını kolaylaştırmak için hep yanlarında ve hizmetlerinde olmayı hedefliyoruz.
Sizinle beraber büyümeyi sürdürülebilir kılmak için, değişen Dünya koşullarında müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına, iş ortaklarımızla birlikte ürün ve hizmetlerle hızlı bir şekilde çözüm üreten bir şirket olarak siz değerli dostlarımız için değer yaratmak ve eşsiz hale getirmek için çalışıyoruz.
Sürekli ithalat ile takviye edilen stoklarımız, programlı sipariş teslimatları ve Türkiye’yi kapsayan dağıtımı ile sanayi kuruluşlarına, rulman ticarethanelerine hizmet sunmaktayız.
Hedefimiz öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ve gelişen teknolojiyle birlikte ürün pazarımızı genişletmektir.
Siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan büyük mutluluk duyarız.
Mehmet Esdegel

 


Biz ne yapıyoruz.

Misyonumuz ve değerlerimiz

MİSYONUMUZ
Müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, sadece ürün satmak değil, uzun soluklu, istikrarlı iş birlikteliklerimizi inşa etmek, kaliteyi yakalamak ve güven duyulan bir marka olmak için yaptığımız işi, en iyi şekilde ve en ahlaklı biçimde yapmayı kendimize misyon ediniyoruz.

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak, gerçekleştirdiğimiz her işin daha sonraki işler için referans olmasını sağlamaktır. Müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin ilk tercihi olmaktır. Gelişen teknoloji ile birlikte müşterilerimizin beklentilerine en üst düzeyde karşılayabilecek ürünleri hizmetinize sunmaktır.

Mehmet Esdegel

Çözüm ortaklarımız

47 +

Müşterilerimiz

110 +

Stoğumuz

250 +

Kadromuz

30 +